treść strony

OFERTA - dj na wesele szczecin, dj szczecin, dj wesele poprawiny urodziny zachodniopomorskie, djredmer.pl, djredmer, dj wodzirej na wesele szczecin, dj na poprawiny szczecin, dj na wesele zachodniopomorskie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Skoro mnie znaleźliście pewnie już w niedługim czasie planujecie swoją imprezę, na której muzyka, sposób jej prowadzenia i obecność dodatkowych atrakcji będą miały dla Was istotne znaczenie.
Jako DJ, wodzirej chętnie przeprowadzę Was z sukcesem przez ten najważniejszy dzień.


Jaką muzykę proponuję?
Scenariusz muzycznego przebiegu imprezy to wspólny mianownik Waszych oczekiwań i moich propozycji. Przed każdym artystycznym wydarzeniem wspólnie ustalamy przebieg uroczystości. Pytam o Waszych ulubionych wykonawców oraz style muzyczne. Utwory słuchane w domowym zaciszu, które lubimy nie zawsze muszą podobać się innym, mogą nie mieć tanecznego charakteru.
W takim razie - Co jest grane? Głównie sprawdzone światowe przeboje, które nikomu nie pozwolą siedzieć w miejscu. Niezapomniane rozpoznawalne przeboje lat 60-70 rozkręcą każdego. Rytmiczne disco lat 80-90 to przeboje dojrzałych nastolatków, przy których tańczą też inne pokolenia. Nie zabraknie znakomitych polskich przebojów wokalnie wspieranych przez gości. Współczesne przeboje to tak duża różnorodność stylistyczna, że trzeba uważnie selekcjonować utwory by zachwycić najmłodsze pokolenie i nie przestraszyć „starszych nastolatków”. Na bieżąco dostosowuję się do sytuacji, obserwuję i dobieram klimat kolejnych piosenek by nie zburzyć nastroju.

….”nie samą muzyką uroczystość żyje”. Konkursy, zabawy quizy to istotny przerywnik w przebiegu wydażnenia. Proponuję takie, które trafiają w gusta, nie ośmieszają nikogo - konkursy, po których pozostają miłe wspomnienia. Wyważony i z odrobiną humoru komentarz to recepta dobrej zabawy. 
Co z przerwami, ile trwają?
Czas w trakcie zabawy wypełniony jest tańcem, śpiewem, konkursami. Jest to także okazja by porozmawiać. Bloki muzyczne trwają od 30 - 40 minut w zależności od kondycji gości oraz programu kulinarnego i godzin wydawania posiłków przez kuchnię. Przerwy trwają 10-15 minut i są wypełnione muzyką, która tłumi odgłosy w trakcie spożywania posiłków.
Co ma większe znaczenie: sprzęt i technika czy osobowość i energia prowadzącego DJ-a?
Oczywiście człowiek jest na pierwszym planie, lecz bez właściwie dobranych i zestrojonych ze sobą elementów wpływających na przekaz, wrażenie będzie dużo mniejsze. Dla mnie każdy szczegół ma znaczenie. Z detali powstaje końcowy efekt, który decyduje o tym czy nam się coś podoba czy jest mało interesujące i odrywamy od tego uwagę. Staram się nie stracić dobrego kontaktu z odbiorcą i zaskakiwać nowymi pomysłami. Korzystam wyłącznie z profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, oświetlenia, laserów oraz wytwornicy dymu.
Gwaratuje, iż sprzęt spełnia współczesne trendy wizualne oraz brzmieniowe.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego